| বেস | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| মডেল | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| প্যাকেজিং বিবরণ | কাস্টমাইজড |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| নাম | কেলি বক্স |
| ব্যাসার্ধ | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| উৎপত্তিস্থল | শানডং, চীন |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| নাম | কেলি গাইড |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| আবেদন | ফাউন্ডেশন ড্রিলিং হোল সরঞ্জাম |
|---|---|
| ইঞ্জিন | ক্যাট |
| সর্বোচ্চ তুরপুন গভীরতা | 61M |
| সর্বোচ্চ তুরপুন ব্যাস | 1500 মিমি |
| ব্র্যান্ড | সয়েলমেক |
| প্রয়োগ | ফাউন্ডেশন ড্রিলিং গর্ত সরঞ্জাম |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| ব্র্যান্ড | সিলমেক |
| উপাদান | ইস্পাত/35 CrMo |
|---|---|
| টাইপ | 25t 30t 40t |
| ভিতরের ভারবহন | SKF, FAG |
| সুবিধা | উচ্চ মানের এবং কারখানার দাম |
| ওয়ারেন্টি | 3 মাস |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| নাম | পুলি |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| নাম | পুলি |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |