| ব্যবহার | ফাউন্ডেশন ড্রিলিং সরঞ্জাম |
|---|---|
| ওয়ারেন্টি | 1 বছর |
| পণ্যের নাম | ফাউন্ডেশন ড্রিলিং টুলস কেলি বার 4X13m ড্রিলিং সরঞ্জামের জন্য Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD/SR80 |
| টাইপ | ইন্টারলকিং / ঘর্ষণমূলক |
| ড্রিলিং গভীরতা | 20-120 মি |
| নাম | মাটির বালতি |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| প্যাকেজিং বিবরণ | কাস্টমাইজড |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| প্রকার | ইন্টারলকিং /ঘর্ষণ /সম্মিলিত কেলি বার |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| ব্যবহার | আকরিক খনন, গভীর ফাউডেশন, রাস্তা, সেতু, তুরপুন সরঞ্জাম |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| টাইপ | ড্রিলস |
|---|---|
| প্যাকেজ | মামলা |
| টুকরা সংখ্যা | 1 |
| উপাদান | ইস্পাত, উচ্চ মানের কার্বন ইস্পাত |
| আকার | কাস্টমাইজ করুন |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| উপাদান | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| প্রয়োগ | পোস্ট হোল খনন মেশিন, বড় ক্যালিবার পাইল ফাউন্ডেশন পিলিং |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| উপাদান | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| গ্যারান্টি | 1 বছর, 6 মাস |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| গ্যারান্টি | ৬ মাস |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |